KONST / Litografier / Färglitografi 10515136
nr 1051 5136
Färglitografi
signerad, 'Stora Styvens Trappa', 123/220, gm. 46x34
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:32:01
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv